14denní kontaktní čočky

Uživatelům je jako nejznámější výrobce dvoutýdenních čoček známa společnost Johnson & Johnson. Začínala s řadou vysoce kvalitních čoček Acuvue, kterou postupně vylepšila na druhy Acuvue 2, Acuvue Advance a Acuvue Oasys. Nejlepší z těchto řad je v současnosti Acuvue Oasys.

Acuvue Oasys (6 čoček)

Acuvue Oasys

Kontaktní čočky Acuvue Oasys jsou novou generací 14denních kontaktních čoček vyráběných společností Johnson and Johnson pro náročné zákazníky. Byly představeny jako nástupce prvních silikon-hydrogelových čoček na trhu – Acuvue Advance, kterým předcházely tradiční kvalitní a dosud velmi oblíbené Acuvue 2. Klikněte zde, abyste přešli na e-shop »

Acuvue Advance (6 čoček)

Acuvue Advance

Kontaktní čočky Acuvue Advance with Hydraclear (technologie, jejíž pomocí je do materiálu kontaktní čočky vložena látka zajišťující dostatečnou vlhkost při nošení) jsou určeny k dennímu nošení s periodou výměny 14 dní. Jednalo se o první značku vyrobenou ze silikon-hydrogelového materiálu, která se na trhu objevila. Klikněte zde, abyste přešli na e-shop »

Acuvue 2 (6 čoček)

Acuvue 2

Kontaktní čočky Acuvue 2 jsou 2týdenní kontaktní čočky společnosti Johnson & Johnson určené k dennímu nošení. Kontaktní čočky Acuvue 2 jsou charakteristické snadnou manipulací (obsahují zabarvení) a vyšším pocitem pohodlí při nošení než původní čočky ACUVUE. Acuvue 2 nabízí optimální propustnost kyslíku s vysokým pohodlím zajištěným tenkými okraji. Klikněte zde, abyste přešli na e-shop »

Prohlédněte si 14denní kontaktní čočky v e-shopu

Navštivte sekci 2týdenní kontaktní čočky. Chcete poradit? Stačí nás kontaktovat na mailu info@cocky-kontaktni.cz nebo tel. +420 384 388 401. Můžete i využít sekce Často Kladené Otázky.

  1. alensaadmin says:

    Ještě pořád používám Acuvue 2. Ráda bych zkusila novější čočky Acuvue Oasys. Jak velké existuje riziko, že mi novější čočky Oasys nebudou seďet. Děkuji. Jitka