Měsíční kontaktní čočky

Měsíční kontaktní čočky jsou nejpoužívanějším druhem čoček. Jejich výhodou je nízká cena oproti denním čočkám. Nosí se přes den, na noc se vyčistí a uloží do pouzdra, některé typy lze po doporučení kontaktologa mít i přes noc.

Air Optix Aqua (3 čočky)

Air Optix Aqua

V květnu 2009 společnost CIBA VISION představila novou verzi kontaktních čoček Air Optix. Kromě obalu došlo také k zanedbatelné změně v obsahu roztoku, ve kterém jsou kontaktní čočky v plastové vaničce při výrobě uloženy (přidání látky Copolymer 845). Čočky samy o sobě zůstaly nezměněny. Výroba staré verze byla ukončena. Klikněte zde, abyste přešli na e-shop »

FREQUENCY XC (6 čoček)

FREQUENCY XC

Kontaktní čočky FREQUENCY XC jsou asférické kontaktní čočky určené ke korekci nižších hodnot astigmatismu. Díky novému biokompatibilnímu materiálu Omalfilcon A a asférickému designu jsou kontaktní čočky FREQUENCY XC zárukou vysoké ostrosti po celý den a za všech okolností – řízení vozidla, sport, práce před monitorem. Omalfilcon A na sebe váže vodu a tím udržuje povrch kontaktní čočky vlhký po celý den. Kontaktní čočky FREQUENCY XC jsou charakteristické také velmi vysokou propustností pro kyslík. Klikněte zde, abyste přešli na e-shop »

PureVision (6 čoček)

PureVision

Kontaktní čočky PureVision od společnosti Bausch&Lomb jsou měsíční kontaktní čočky určené po nepřetržité nošení. Čočky PureVision jsou čočkami nového směru v technologii výroby a užívání kontaktních čoček. Díky neobyčejně vysoké propustnosti kyslíku zajištěné nejmodernější technologií AerGel a vysoce kvalitnímu silikon-hydrogelovému materiálu Batafilcon A umožňují nepřetržité nošení 24 hodin po dobu 30 dní a 29 nocí bez vyjmutí z oka. Klikněte zde, abyste přešli na e-shop »

Prohlédněte si měsíční kontaktní čočky v e-shopu

Navštivte sekci měsíční kontaktní čočky. Chcete poradit? Stačí nás kontaktovat na mailu info@cocky-kontaktni.cz nebo tel. +420 384 388 401. Můžete i využít sekce Často Kladené Otázky.